Atom przełamuje złą passę

W dniu 19 września br. o godzinie 16:00 rozpoczęła się kolejna rozgrywka opolskiej “A-klasy” w piłce nożnej. W meczu zmierzyły się drużyny LKS Biała Nyska (gospodarze) i LKS Atom Grądy- Goświnowice (goście).

Jadąc na mecz, kibice Atomu mieli tylko jedno marzenie – ziszczenie się słów swojej drużyny, która po ostatnim przegranym meczu zapowiadała poprawę. Na początku obie drużyny wykazywały wyrównany poziom, a gra nie była zbyt ekscytująca. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy szczęśliwym trafem gospodarzom udało się zdobyć gola. Bramkarz gości trzymał piłkę w rękach, jednak ta niefortunnie wyślizgnęła się i wpadła w bramkę. Był to szok dla wielu. Dopiero wtedy mecz nabrał rozpędu. Drużyna LKS Atom Grądy nie dała za wygraną i jeszcze w pierwszej połowie meczu Fabian Szewczyk – wymijając rywali – wymierzył szczęśliwy strzał w bramkę przeciwników. W drugiej połowie do gry wszedł Kamil Pietraszek. Było to dobre posunięcie ze strony drużyny gości, ponieważ niedługo po zmianie pokonał on bramkarza przeciwników. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i ostatecznie to drużyna Atom Grądy- Goświnowice cieszyła się ze zwycięstwa.

Zespół ten nie zamierza jednak spocząć na laurach. Wciąż ma zamiar starać się o pozytywne wyniki meczów, by uzyskać jak najlepsze miejsce w tabeli rozgrywek. Tego właśnie im życzymy, a drużynie przeciwnej – więcej szczęścia! 🙂

Skład LKS Atom Grądy- Goświnowice: M.Zaczyk – J.Zaczyk, Zając, Tkacz, Juras – Kubicz, Szachniewicz, Pasternak, Drzewiecki (46 Pietraszek), Szewczyk (70 Kargol) – Jarmoliński